O nas

O Nas

Kancelaria Flis spółka komandytowa działa od 2008 r. Zapewniamy kompleksowe wsparcie księgowe i doradcze na każdym etapie działalności:

 • doradzimy i pomożemy przy rejestracji firmy (działalności i spółki),
 • poprowadzimy Twoją księgowość i będziemy służyć radą,
 • podpowiemy Ci, co zrobić by, płacić niższe podatki,
 • zajmiemy się kadrami i płacami,
 • pomożemy odzyskać dla Ciebie należność od zalegających z płatnościami kontrahentów,
 • możemy dla Ciebie monitorować terminowość Twoich klientów i przypominać im o płatności, gdy przyjdzie na to czas.

Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, w szczególności w zakresie:

 • kompleksowej obsługi księgowej oraz doradczej z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego i pracy,
 • wsparcia firm podczas kontroli skarbowych i prowadzonych postępowań podatkowych,
 • prowadzenia postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych (skargi, odwołania).

Naszym klientom staramy się zapewnić maksymalny komfort prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przejęcie obowiązków i reprezentowanie ich przed organami podatkowymi, sądami i jednostkami ZUS, zapewniając sprawne i profesjonalne wsparcie oraz pomoc niemal w każdej sytuacji.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Naszymi głównymi atutami są:

 • najwyższy poziom świadczonych usług, co gwarantują posiadane przez nas licencje doradców podatkowych, certyfikaty księgowe oraz współpraca z kancelariami prawnymi,
 • ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, w tym reprezentowanie podatników w ponad 300 sprawach podatkowych i sądowych,
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej kontraktowej na kwotę 500.000 zł,
 • chroniąca nas, a tym samym naszych klientów, ustawowa tajemnica zawodowa. 

Misją kancelarii jest troska o dobro klientów. Gwarantujemy sumienność, rzetelność, działanie zgodnie z prawem i wiedzą oraz zasadami etyki zawodowej.

Naszą markę zbudowaliśmy w oparciu o wysoką jakość świadczonych usług oraz indywidualne, elastyczne podejście do oczekiwań klientów. Naszym klientom zapewniamy  wsparcie w trakcie kontroli, postępowania podatkowego oraz postępowania sądowego. By zapewnić kompleksową obsługę, współpracujemy z innymi kancelariami prawnymi. Długoletnie doświadczenie oraz wypracowane, skuteczne procedury wewnętrznej kontroli dokumentów zapewniają wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Dbałość o relacje z klientami

Klientów cenią naszą komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach. Dla każdego podmiotu i każdej osoby mamy indywidualne rozwiązania z zakresu księgowości, podatków i prawa. Nasze usługi to konkretne działania realizowane przez zespół osób, cechujących się rzetelnością, sumiennością oraz dużą wiedzą zawodową. Nad ich pracą czuwają:

 

Tomasz Flis
Komplementariusz Spółki

Adwokat prowadzący kancelarię adwokacką, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału prawa, administracji i ekonomii.
www.adwokat-flis.pl

 

Anna Flis
Dyrektor finansowy, Główna księgowa

Doradca Podatkowy nr wpisu: 11015, absolwentka Uniwersytetu szczecińskiego, Wydziału Administracji i Prawa, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji dotyczących prawa podatkowego, wieloletni pracownik administracji skarbowej.

 

Karol Flis
Prokurent Spółki

Doradca Prawny i Doradca Podatkowy nr wpisu: 11446, absolwent Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył Studia podyplomowe Prawo Podatkowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, wieloletni pracownik instytucji finansowych i administracji skarbowej.

WSPÓŁPRACUJ  Z  NAJLEPSZYMI.